Stepper

Wpis

środa, 08 lutego 2012

Trening ciała i masaż zmęczonych stóp

Witam. Płaski brzuch i talia osy to osiągnięcia, które już od dziś będą możliwe do uzyskania dla każdego z nas. Jak to uczynić? Wystarczy jedynie rozpocząć ćwiczenia z twisterem obrotowym z linkami Fitplay.

Ten świetny przyrząd treningowy pozwoli Wam zaoszczędzić czas, bowiem treningi z nim mogą być przeprowadzane nawet w zaciszu własnego mieszkania. Sprzęt pracuje cicho, za sprawą czego nie będziemy zakłócać spokoju naszym domownikom, a ponadto zajmuje on bardzo niewiele powierzchni, co nie będzie stanowiło żadnych problemów z jego przechowywaniem.

Twister obrotowy pozwoli Wam zapomnieć o nadmiernych i niezbyt ładnie wyglądających wałeczkach na brzuchu, biodrach i udach. Z treningiem odprężającym, jaki gwarantuje Wam opisywany dzisiaj przeze mnie twister, wszelkie zmagania siłowe zamienią się w świetną rozrywkę.

Dzięki swojej regularności i sumienności ćwiczeń, nadprogramowe kilogramy i nadmierna tkanka tłuszczowa zostaną spalone w zaskakująco szybkim czasie.

Obrotowa konstrukcja tego sprzętu sportowego umożliwia w trakcie ćwiczeń zaangażować do pracy również górne części naszego ciała. Przez to mamy możliwość jednocześnie popracować nad całym swoim ciałem i zapewnić swoim stopom rewelacyjny masaż. Jest to istotnym plusem twistera, bo nie musimy już inwestować w inne sprzęty sportowe, by pobudzić do pracy resztę swojego organizmu. To nie tylko oszczędność czasu, ale też i pieniążków.

Powierzchnia masująca twistera została anatomicznie dostosowana do kształtu stopy, a dodatkowo wypustki zapobiegają wszelkim poślizgom.

Ten mały, ale niezwykle funkcjonalny przyrząd do ćwiczeń jest w stu procentach bezpieczny dla każdego z nas. Jego każdy szczegół został wyjątkowo precyzyjnie dopasowany, tak, by wszystkim ćwiczącym trenowało się z nim w pełni komfortowo.

Jesteście ciekawi, jak wygląda ćwiczenie na takim przyrządzie? Zobaczcie jak ćwiczą autorki tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=TICcU6tuMZA !

Twister obrotowy z linkami to bez wątpienia wspaniałe urządzenie sportowe, które może przynieść nam i naszemu ciału wiele pozytywnych korzyści. Dzięki niemu świetne zdrowie i wymarzona sylwetka mogą być już w niedługim czasie w zasięgu Waszej ręki.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
wagilazienkowe
Czas publikacji:
środa, 08 lutego 2012 18:00

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • feupres napisał(a) komentarz datowany na 2016/08/09 13:39:33:

    Mam stojący tryb pracy, więc kiedy wracam do domu ostatnią rzeczą są ćwiczenia, ale znalazłem sposób, by trochę sobie pomóc. Są nim maty antyzmęczeniowe www.techem-wycieraczki.com.pl/. Co ciekawe, mata pomaga też na dolegliwości związane z bólem kręgosłupa.

Dodaj komentarz