Stepper

Wpis

środa, 08 lutego 2012

Nowoczesne brzuszki które nie powodują napięcia karku

 

Witam. W moim dzisiejszym poście chcę przekonać Was do tego, iż pożyteczny trening Waszego ciała można połączyć w genialny sposób z jednoczesną chwilą odprężenia. Od dziś może być to dla Was możliwe dzięki nowoczesnemu sprzętowi do ćwiczeń, jakim jest Ab Rocket New (dostępny np. tutaj: http://mmo.pl/225-new-rocket-ab.html).

Dzięki niemu efektywnie i szybko pozbędziecie się nieestetycznych wałeczków tłuszczu, powstałych poprzez nadmiernie nagromadzoną w Waszym ciele tkankę tłuszczową. Dodatkowo zapewnicie swoim plecom rewelacyjny masaż, który w szczególności przyda się na przykład po długim i wyczerpującym dniu w pracy.

Dzięki mechanizmowi oporu sprężyn, który został zastosowany w tym rewelacyjnym sprzęcie, podczas wykonywania ćwiczeń nie obciążamy w żaden sposób swojej szyi, karku, ani też pleców, jak dzieje się to w przypadku tak zwanych brzuszków wykonywanych na twardej powierzchni. Za sprawą tego nasze ćwiczenia mogą być nie tylko skuteczniejsze, ale również i dłuższe.

Z Ab Rocket New możemy ćwiczyć zarówno w zaciszu swojego mieszkania, jak i na siłowni, czy w klubie sportowym.

Każdy szczegół New Ab Rocket został zrobiony bardzo dokładnie, ponieważ istotne jest tu to, aby wszystkim ćwiczącym trenowało się w pełni komfortowo. Rolki urządzenia można regulować względem wysokości, kąt nachylenia również został odpowiednio dobrany, a dodatkowo mamy tu do czynienia z solidnym i dobrze wyprofilowanym siedziskiem oraz platformą stabilizującą. Rączki przyrządu są natomiast bardzo miłe w dotyku, co znacznie wpływa na komfort pracy nad swoim ciałem.

Ab Rocket działa płynnie i bezawaryjnie, co gwarantuje długoletnie korzystanie z niego. Dzięki systematycznym treningom będziemy mogli genialnie wzmocnić mięśnie brzucha, wyszczuplić swoją talię, zrelaksować plecy i szyję, jak również usunąć napięcie karu.

Taki lekki i przyjemny trening może przynieść wiele korzyści dla naszego całego organizmu. Myślę, że Ab Rocket New przypadnie do gustu każdemu z Was, gdyż jego wykonanie i możliwości ćwiczeniowe zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników sprzętów sportowych.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
wagilazienkowe
Czas publikacji:
środa, 08 lutego 2012 17:54

Polecane wpisy